KONST / Litografier / Färglitografi 14632206
nr 1463 2206
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 17/250. Färglitografi, bildmått: 50x38, yttermått inklusive ram: 72x59 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:41:11
1.000 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
25 apr